גאולה הררי, אמנית ומדריכה בעיסת נייר: מאז ומתמיד יצרתי כל דבר היה בשבילי כחומר ביד היוצר ההסתכלות שלי על הסביבה הייתה ועדיין מה דברים (בעיקר ג'אנק) יכולים להיות ולא מה שהם גלעיני האבוקדו היו פרצופים מגולפים חוטי המצנח היו למקרמה שאריות הבדים היו ל''טלאים משוגעים'' (crazy quilting) ממחטות הטישו הפכו לפרחים נייר הטואלט והנייר הגרוס הפכו לעיסת נייר ובעצם השמיים הם הגבול עדיין לא נגמר מעיין היצירה. אהבתי ליצירה באה לידי ביטוי בהדרכה ובעבודותיי.

אודות

מאז ומתמיד כל דבר היה כחומר ביד היוצר ההסתכלות שלי על הסביבה הייתה ונשארה מה הדברים (בעיקר ג'אנק) יכולים להיות גלעיני האבוקדו הפכו לפרצופים מגולפים ממחטות נייר ונייר טואלט הפכו לפרחים בדים הפכו לבגדים ושאריות הפכו לטלאים חוטי המצנח הפכו למקרמה והנייר הגרוס הפך לעיסת נייר ובעצם מעיין היצירה לא נגמר והשמיים הם הגבול.

למדתי הוראת מלאכת יד וכשסיימתי את הסמינר, הוראת המלאכה הפכה למדע וטכנולוגיה .

למדתי קורס תדמיתנות (מודליסטית) ועיצבתי את שמלת הכלולות שלי. כמו כן  למדתי הדרכה באומנות. בנוסף למדתי גישור והייתי מגשרת ורכזת של מרכז הגישור ברמלה.

התחומים העיקריים שבהם אני יוצרת היום הם :יצירה בבדים ,ציור על עץ ,ועיסת נייר . היצירה בעיסת נייר השתלבה בתפיסת העולם שלי בנושא איכות הסביבה ומיחזור .

החוויה של יצירה ממיחזור חומרים היא חוויה מפרה יצירה מדבר חסר ערך למשהו חוויתי שימושי המקבל חיים חדשים .  

כמו כן אני פעילה בקבוצת נשים יוצרות עם קשת  ויצרנו קליפ שכבר שודר בערוץ 2 וזהו הקישור  http://www.youtube.com/watch?v=n5fVtbYQvwA

וגם פעילה בקבוצת נשים יזמיות ברמלה 

יש לי דף אומן באתר הומפרו http://www.homepro.co.il/pc/HomePage.asp?id=351

ודף אומן באתר http://www.papiermache.co.uk/gallery/artist/507/

ודף אומן באתר www.all-art.co.il/art/geulaharari

ודף בפייסבוק http://www.facebook.com/geulaarts

השאיפה שלי היא להתחדש להתרענן להמציא ולהתלהב מכל דבר ההשראה באה מכל הסובב ומכל מה שעולה בדמיוני.